چهارشنبه, 11 آذر, 1394
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
01
استفاده از روان‌درمانی تحلیلی کارکردی برای افزایش تأثیر درمان شناختی
چکیده: رابرت کوهلنربرگ ماروین سای مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است رفتاردرمانی شناختی برای افسردگی در سال 1979 توسط دکتر آرون بک و همکارانش تدوین و مؤثر بودنش برای افسردگی توسط ایشان نشان داده شد. مثل هر درمان دیگری این درمان هم می‌تواند بهتر شود. مخصوصاً ازآن‌جهت که بعضی درمان&z... ادامه »
31
استفاده از توجه‎آگاهی برای کاهش استرس (بخش چهارم)
چکیده: دکتر باب استال دکتر الیشا گلدشتاین مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. توجه‌آگاهی چطور موجب کاهش استرس می‌شود؟ یکی از حقایق ناخوشایند زندگی این است که نمی‌توانیم دنیای اطرافمان را کنترل کنیم و همیشه شرایط و موقعیت‌هایی وجود دارد که می‌توان باعث نگ... ادامه »
23
رابطه درمانی چطور مؤثر واقع می‌شود؟
چکیده: دکتر استیون هِیز مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. ادبیات پژوهشی گسترده‌ای نشان می‌دهد که رابطه درمانی با موفقیت روان‌درمانی مرتبط است. بااین‌حال تصدیق اهمیت این رابطه و انجام دادن کاری درباره آن دو امر متفاوت است. بسیاری از نویسندگان انسان‌گرا ادعا می‌کنن... ادامه »
20
آرامش در طوفان: شفقت و اضطراب
چکیده: شفقت چطور می‌تواند به ما کمک کند که در مواجهه با ترس‌هایمان آرام و در زمان حال باشیم دکتر دنیس تیرچ مترجمین: مهرنوش اثباتی علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. در این مجموعه مطالب به مشکلات متنوعی خواهیم پرداخت که می‌توان با کسب مهارت شفقت ورزی به خود، شجاعت و توجه ... ادامه »
19
حرکت به فراسوی رفتاردرمانی شناختی
چکیده: دکتر پل گیلبرت مترجم: مهرنوش اثباتی ویراستار: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. رفتاردرمانی شناختی در دوران معاصر تبدیل به پارادایمی مسلط در دنیای روان‌درمانی شده و بر فرایند آموزش و حتی سازمان‌های آموزشی ما تأثیر گذارده است؛ پس مفید است که قدمی به عقب گذاشته و به این نکته ... ادامه »
17
کار تجربی در ACT
چکیده: دکتر متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. "یک رویکرد تجربی به تغییر رفتار" آیا این عبارت را به یاد می‌آورید؟ این عبارت زیرنویس عنوان نخستین کتاب ACT بود که در سال 1999 منتشر شد و نویسندگانش هِیز، استروسال و ویلسون بودند. کار تجربی در DNA پذیرش و تعهد درمانی است؛ ا... ادامه »
17
استفاده از توجه‎آگاهی برای کاهش استرس (بخش سوم)
چکیده: دکتر باب استال دکتر الیشا گلدشتاین مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. مراقبه توجه‌آگاهی را چطور انجام بدهیم؟ در مطالب قبلی به شما هر دو نوع تمرین رسمی و غیر رسمی توجه‌آگاهی را به شما معرفی شد. در این بخش شما تمرینات خود را با تنفس هشیارانه که یک از تمرین... ادامه »
15
بیدار کردن ذهن مشفق و مهربان
چکیده: بیدار کردن ذهن مشفق و مهربان استفاده از درمان متمرکز بر شفقت برای رهایی از نگرانی، هراس و ترس دکتر دنیس تیرچ ترجمه  و تلخیص: مهرنوش اثباتی علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. این اولین بخش مجموعه‌ای از مطالب درباره درمان متمرکز بر شفقت است که به‌تدریج خدمت شما عرض... ادامه »
20
حرکت به‌سوی شفقت‌ در علوم روان‌شناختی
چکیده: استیون هِیز مترجم: جواد کریمی ویراستار: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. بررسی موارد مشترک در الگوها ما در حال انجام نوعی ریاکاری و دورویی در حیطه سلامت رفتاری هستیم که نه‌تنها خجالت‌آور که مخرب نیز است. بخش اعظم روان‌درمانی‌های مدرن کنونی بر مفاهیمی همانند توج... ادامه »
19
استفاده از توجه‌آگاهی برای کاهش استرس (بخش دوم)
چکیده: دکتر باب استال دکتر الیشا گلدشتاین مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. توجه‌آگاهی و ارتباط ذهن و بدن ارتباط عمیق بین توجه‎آگاهی و کاهش استرس ریشه در ارتباط ذهن و بدن دارد. هرچند پزشکی مدرن تمایل داشت تا ارتباط بین ذهن و بدن را شبه‌علم ببیند، این نگرش از وقتی&zwnj... ادامه »
صفحه 1 از 17اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

تسهیلات مرکز زندگی برای توسعه­ی آموزش حرفه­ای روانشناسان و مشاوران

به لطف خدا و پشتیبانی متخصصان توانمند و نام­آور و در سایه استقبال در خور توجه دانشجویان و دانش­آموختگان روانشناسی کشور، گام های سودمندی را در آموزش حرفه­ای روانشناسی برداشته است.

با توجه به درخواست شرکت­کنندگان در کارگاه­های آموزشی و به منظور تسهیل حضور همکاران بیشتری از حرفه، مرکز زندگی در نظر گرفته است تسهیلات زیر را برای شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی زمستان ۱۳۹۳ اعمال نماید.

  1. به دلیل جایگاه رفیع فعالان عرصه آموزش، مشاوران شاغل در وزارت آموزش و پرورش  می­توانند در دو کارگاه تخصصی از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار شوند.
  2. برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.
  3.   چنانچه فردی تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه داشته باشد به ازای کارگاه­های دوم به بعد ۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.
  4. روانشناسان و مشاوران معرفی شده از کلیه ارگان­ها  و سازمان­ها، در صورتی که حداقل ۵ نفر باشند، به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

تبصره: استفاده از تسهیلات بند ۲ و ۳ به صورت همزمان بلامانع است.

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک

لطفا به شماره تلفن همراه مرکز زندگی  (۰۹۱۰۹۱۸۷۰۲۸) پیامکی با محتوای زیر را ارسال فرمایید:

درخواست ارسال پیامک کارگاه های تخصصی ، نام و نام خانوادگی

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
دوشنبه 01 خرداد 1394
تاریخ برگزاری 29 آذر ماه 1394- یکشنبه ساعت 9 صبح الی 1 ظهر.
سه شنبه 17 آبان 1394
  
اخبار و رویدادهای جدید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پذیرش مرکز تماس حاصل فرمائید.8-88230956
دوشنبه 23 آذر 1394
علاقمندان می توانند جهت همکاری، فرم موجود را تکمیل و ایمیل نمایند.
دوشنبه 23 آذر 1394
جمعه 06 آبان 1394
راه اندازی صفحات مجازی برای ارتباط بیشتر با ما
یک شنیه 01 آبان 1394
شنبه 22 مرداد 1394
کنسرسیوم برنامه پژوهشی روانشناسی سلامت و طب رفتاری برگزار می کند
یک شنیه 09 مرداد 1394
بحث ویژه خبرنامه شماره ۳۲ انجمن روان شناسی ایران – تابستان ۱۳۹۴
دوشنبه 13 تیر 1394
شنبه 23 خرداد 1394
کتب موجود در مرکز به طریق:مراچعه حضوری و یا تماس تلفنی(ارسال با پیک با هزینه خریدار) قابل ارایه می باشد.
شنبه 18 فروردین 1394
اولویت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی در سال ۱۳۹۴
جمعه 27 فروردین 1394