دوشنبه, 13 ارديبهشت, 1395
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

چاقی یکی از معضلاتی است که گریبانگیر بسیاری از افراد شده و یکی از دلایل آن، اختلال در خوردن(از جمله اختلال پرخوری هیجانی) است. افراد مبتلا به پرخوری هیجانی برای کسب اطلاعات، تکمیل فرم غربالگری و شرکت در این جلسات با تلفن های مرکز تماس حاصل فرمایند.
شنبه 09 فروردین 1395
یادداشت ویژه خبرنامه بهار ۱۳۹۵ انجمن روانشناسی ایران
جمعه 08 فروردین 1395
در مورد مدت دوره جامع رفتار درمانی شناختی که سری اول آن از 18 فروردین شروع شده است.
جمعه 11 اسفند 1394
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
27
درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد و شفقت: مصاحبه با دکتر دنیس تیرچ و دکتر لورا سیلبراستاین
چکیده: مترجمین: مهرنوش اثباتی، علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است   پرسش: شما اظهارنظرهایی انتقادی درباره برخی آموزگاران برجسته توجه‌آگاهی داشته‌اید و کم‌اهمیت شمردن شفقت یا کمبود تمرکز بر شفقت از سوی آن‌ها را به‌نقد کشیده‌اید. می‌توانید این موضوع ر... ادامه »
21
پنج اصل فرزندپروری با توجه‌آگاهی
چکیده: لیسا کرینگ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. توجه‌آگاهی توانایی حضور کامل درون تجربه‌های لحظه‌به‌لحظه همراه با توجهی حاکی از مهربانی به این تجارب و تلاش نکردن برای تغییر دادن آن تجربیات است. اغلب مواقع ما مثل یک هواپیمای در حالت خلبان خودکار و از سر عادت... ادامه »
20
روابط بین فردی، دلبستگی و توجه‌آگاهی
چکیده: باب استال، الیشیا گولداشتاین مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند و بسیاری از ما بخش زیادی از وقت خود را صرف تعامل با دیگران با تمامی پیچیدگی‌ و یگانگی که دارند می‌کنیم. هر فردی که شما با او تعامل دارید اعم از کودکان، والدین، روس... ادامه »
15
سه شیوه استفاده از منظر گزینی در روان‌درمانی
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. منظرگزینی که بر اساس چهارچوب‌دهی اشارت گر (نوع خاصی از چهارچوب رابطه‌ای {نظیر چپ-راست، من-شما، اینجا-آنجا} که رابطه‌ها را از منظر گوینده مشخص می‌کند) قرار دارد یکی از قوی‌ترین شیوه‌های استفاده ا... ادامه »
11
سه شیوه برای تجربی‌تر کردن گفتگوی بالینی
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. درمان‌های تجربی بیشتر از توصیه به استفاده از قواعد و آموزش روان‌شناختی روی استفاده از تکنیک‌هایی تأکیددارند که به درمانجویان کمک می‌کند تا تجربه خود را مشاهده کنند. به‌عبارت‌دیگر درمانگران‌... ادامه »
11
چه می‌شود اگر...؟ استفاده از قدرت تصویرسازی برای کمک به درمانجویان
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. افرادی که دنبال کمک گرفتن از مشاور، روان‌درمانگر یا مربی زندگی هستند اغلب گزارش می‌دهند که گیر افتاده‌اند. آن‌ها بعضی‌اوقات احساسات و افکار خود را نمی‌فهمند و اغلب مواقع نمی‌دانند چه‌ک... ادامه »
10
آیا از دیدگاه علم رفتاری بافتاری می‌توان شناخت را تغییر داد؟
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. به تکنیک‌های تغییر شناختی اغلب به‌عنوان چیزی متناقض با درمان‌های مبتنی بر توجه‌آگاهی و پذیرش نگریسته می‌شود. در این رویکردها درمانجویان ترغیب می‌شوند تا به‌جای تغییر دادن شکل و محتوای افکار دشوا... ادامه »
21
چرا به شفقت نیازمندیم؟
چکیده: دنیس تیرچ ترجمه و تلخیص: مهرنوش اثباتی  علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. وقتی من در دربی انگلستان برای اولین بار پیش پل گیلبرت آموزش می‌دیدم یکی از اولین سؤالاتی که او از گروه روانشناسان پرسید این بود: چرا به شفقت نیازمندیم؟ بعد از یک سکوت کوتاه&zwn... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش چهارم)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است.   تعیین مسیرهای ارزشمند درمانگر می‌تواند به درمانجویان کمک کند تا مسیرهای ارزشمند زندگی خود را روشن و واضح کنند (با استفاده از پرسشنامه ارزش&zw... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش سوم)
چکیده:  کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. تماس داشتن با لحظه حال درمانگر می‌تواند از محتوی سخنان و تجربه درمانجو بگسلد و به‌طور مستقیم به آنچه در لحظه حال می‎گذرد توجه کند. ... ادامه »
صفحه 1 از 19اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

تسهیلات مرکز زندگی برای توسعه­ی آموزش حرفه­ای روانشناسان و مشاوران

به لطف خدا و پشتیبانی متخصصان توانمند و نام­آور و در سایه استقبال در خور توجه دانشجویان و دانش­آموختگان روانشناسی کشور، گام های سودمندی را در آموزش حرفه­ای روانشناسی برداشته است.

با توجه به درخواست شرکت­کنندگان در کارگاه­های آموزشی و به منظور تسهیل حضور همکاران بیشتری از حرفه، مرکز زندگی در نظر گرفته است تسهیلات زیر را برای شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی زمستان ۱۳۹۳ اعمال نماید.

  1. به دلیل جایگاه رفیع فعالان عرصه آموزش، مشاوران شاغل در وزارت آموزش و پرورش  می­توانند در دو کارگاه تخصصی از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار شوند.
  2. برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.
  3.   چنانچه فردی تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه داشته باشد به ازای کارگاه­های دوم به بعد ۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.
  4. روانشناسان و مشاوران معرفی شده از کلیه ارگان­ها  و سازمان­ها، در صورتی که حداقل ۵ نفر باشند، به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

تبصره: استفاده از تسهیلات بند ۲ و ۳ به صورت همزمان بلامانع است.

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
تاریخ برگزاری چهارشنبه 18 فروردین 1395 10 جلسه 4ساعته و 2 جلسه 5 ساعته- جمعا 50 ساعت- چهارشنبه ها از ساعت 13 الی 17 - پیش ثبت نام با واریز یک پنجم(180 هزار تومان) هزینه کل دوره(900 هزار تومان)- با ظرفیت محدود پرداخت شهریه در سه قسط امکان پذیر است: ق...
جمعه 04 آذر 1394
تاریخ برگزاری بعد از مرداد 1395 10 جلسه 4ساعته و 2 جلسه 5 ساعته- جمعا 50 ساعت- چهارشنبه ها از ساعت 13 الی 17 - پیش ثبت نام با واریز یک پنجم(180 هزار تومان) هزینه کل دوره(900 هزار تومان)- با ظرفیت محدود پرداخت شهریه در سه قسط امکان پذیر است: قسط اول ...
دوشنبه 11 فروردین 1395
تاریخ برگزاری چهارشنبه ها از ساعت 8 صبح الی 1 ظهر شروع کلاس ها از اواخر مرداد ماه 1395 8 جلسه 5 ساعته جمعا 40 ساعت با ظرفیت محدود پرداخت شهریه در سه قسط امکان پذیر است ضمنا دانشجویان از تخفیف 10 درصدی برخوردارند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان...
شنبه 30 اردیبهشت 1395
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک

لطفا به شماره تلفن همراه مرکز زندگی  (۰۹۱۰۹۱۸۷۰۲۸) پیامکی با محتوای زیر را ارسال فرمایید:

درخواست ارسال پیامک کارگاه های تخصصی ، نام و نام خانوادگی

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
دوشنبه 01 خرداد 1394
تاریخ برگزاری یکشنبه ساعت 9 صبح الی 1 ظهر تاریخ دقیق برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 17 آبان 1394