چهارشنبه, 12 خرداد, 1395
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

چاقی یکی از معضلاتی است که گریبانگیر بسیاری از افراد شده و یکی از دلایل آن، اختلال در خوردن(از جمله اختلال پرخوری هیجانی) است. افراد مبتلا به پرخوری هیجانی برای کسب اطلاعات، تکمیل فرم غربالگری و شرکت در این جلسات با تلفن های مرکز تماس حاصل فرمایند.
شنبه 09 فروردین 1395
یادداشت ویژه خبرنامه بهار ۱۳۹۵ انجمن روانشناسی ایران
جمعه 08 فروردین 1395
در مورد مدت دوره جامع رفتار درمانی شناختی که سری اول آن از 18 فروردین شروع شده است.
جمعه 11 اسفند 1394
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
30
سه راه اساسی برای محافظت از حد و مرز هایتان
چکیده: کریستا اسمیتمترجم:عاطفه محمدصادقاغلب شما برای خودتان حد و مرزهایی دارید. این مرزها در ارتباطات مختلف مثل دوستی ها یا خانواده متفاوت است. وقتی دیگران این مرزها را رعایت نمی کنند واقعا ناامید کننده است. اما موضوع این است که: از دیگران انتظار نداشته باشید مرزهای شما را رعایت کنند، این کار شماست نه دیگران.هر کشوری مرزهای مشخصی دارد که مرزبانان از آن مح... ادامه »
29
چهار روش برای جان سالم به در بردن از موقعیت های غیر منتظره
چکیده: جنیس ویلهاورمترجم: عاطفه محمدصادقزندگی چیزهای غیر منتظره ای در زمان های مختلف برای ما دارد.بعضی از آنها را دوست داریم(مثل برنده شدن در یک قرعه کشی) اما تعداد زیادی از آنها خوشایند نیستند؛ مثل از دست دادن پرواز به دلیل ترافیک.گاهی رویداد های غیر منتظره می توانند خیلی جدی تر باشند مثل یک بیماری یا از دست دادن شغل. نیازی به گفتن نیست، این نوع از اتفاق... ادامه »
28
9 روش برای اینکه یاد بگیرید بیشتر خودتان را دوست داشته باشید.
چکیده: سوزان کرایوس مترجم:عاطفه محمدصادقممکنه شما فوق العاده نباشید اما معایب شما کشنده نیستند.پایه و اساس اعتماد به نفس این است که خودتان را همینی که هستید بپذیرید. این به آن معنا نیست که هرگز از خودتان انتقاد نکنید یا هرگز خودتان را تغییر ندهید، به این معناست که بتوانید با ضعف هایی که دارید زندگی کنید و ضمنا برای بهتر شدن تلاش کنید."پذیرش بی قید و شرط" ... ادامه »
26
سه کاری که مردان سرسخت، نباید انجام دهند.
چکیده: امی مورینمترجم: عاطفه محمدصادقتفاوت زیادی بین قوی بودن از نظر ذهنی و قوی بودن به لحاظ عمل وجود دارد.روانشناسان دانشگاه راتگرز دریافتند، مردانی که به باورها و عقاید سنتی در باره مردانگی(مثل مرد باید محکم، شجاع، متکی به خود و کمتر احساسی باشد) چسبیده اند، احتمالا مشکلات پزشکی خودشان را نادیده می گیرند و علی رغم نشانه های خطرناک بیماری آنها دکتر رفتن ... ادامه »
26
بخشش
چکیده: جک شافرمترجم: عاطفه محمدصادقما انسان هایی ناقص در جهانی ناقص هستیم.در عین حال انتظار داریم روابط کامل و بی نقصی داشته باشیم. وقتی عشق پیدا می شود، تعارض اجتناب ناپذیر است. بخشش مرهمی است که زخم های عشق را التیام می دهد. عده کمی از مردم می دانند که چطور ببخشند.خیانتخیانت وقتی رخ میدهد که ما انتظار داریم مردم به شیوه خاصی رفتار کنند و آنها نمی کنند.خ... ادامه »
23
"با غریبه ها حرف نزن" بدترین پیشنهاد!
چکیده: کریستیا اس. براونمترجم: عاطفه محمدصادق"با غریبه ها حرف نزن" بدترین پیشنهاد."با غریبه ها صحبت نکن" هنوز هم نصیحت متداولی است.حتی خانواده های با تحصیلات بالا هم این نصیحت را می کنند. شاید این حرف یک زمانی مفید بود اما الان دیگر نیست.1.نیت والدین خوب است: " من به عنوان مادر دو تا بچه میخواهم بچه هایم امنیت داشته باشند و تلاش میکنم از آنها محافظت کنم".... ادامه »
23
خودتان را می شناسید؟ 6 روش برای دانستن اینکه شما که هستید؟
چکیده: مگ سلیگمترجم: عاطفه محمدصادقخودت را بشناس، آغاز حکمت است.این جمله به سقراط نسبت داده شده است. اما دقیقا چه چیزی باید بدانید وقتی گفته می شود:" خودت را بشناس".چرا خودشناسی مهم است؟شاید دلیل آن واضح باشه اما اینجا خلاصه ای از دلایلی برای اهمیت خودشناسی آورده شده است:1. شادی:وقتی بتوانید خودتان را معرفی کنید شاد تر خواهید بود. 2. کاهش تعارضات و جنگ ها... ادامه »
22
چکیده: استفانی سرکیس مترجم: عاطفه محمدصادق    هفت کلید برای داشتن یک رابطه سالم و شاد  1.احترام متقابل  اگر بین شما و همسرتان احترام متقابل وجود نداشته باشد، راه سختی پیش رو دارید. احترام متقابل به این معنا نیست که هرچیزی همسرتان می گوید با آن موافقت کنید و انجام دهید. به این معناست که یکدیگر را تحسین کنید و عشق ورزیدن را همواره... ادامه »
27
درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد و شفقت: مصاحبه با دکتر دنیس تیرچ و دکتر لورا سیلبراستاین
چکیده: مترجمین: مهرنوش اثباتی، علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است   پرسش: شما اظهارنظرهایی انتقادی درباره برخی آموزگاران برجسته توجه‌آگاهی داشته‌اید و کم‌اهمیت شمردن شفقت یا کمبود تمرکز بر شفقت از سوی آن‌ها را به‌نقد کشیده‌اید. می‌توانید این موضوع ر... ادامه »
21
پنج اصل فرزندپروری با توجه‌آگاهی
چکیده: لیسا کرینگ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. توجه‌آگاهی توانایی حضور کامل درون تجربه‌های لحظه‌به‌لحظه همراه با توجهی حاکی از مهربانی به این تجارب و تلاش نکردن برای تغییر دادن آن تجربیات است. اغلب مواقع ما مثل یک هواپیمای در حالت خلبان خودکار و از سر عادت... ادامه »
صفحه 1 از 20اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

تسهیلات مرکز زندگی برای توسعه­ی آموزش حرفه­ای روانشناسان و مشاوران

به لطف خدا و پشتیبانی متخصصان توانمند و نام­آور و در سایه استقبال در خور توجه دانشجویان و دانش­آموختگان روانشناسی کشور، گام های سودمندی را در آموزش حرفه­ای روانشناسی برداشته است.

با توجه به درخواست شرکت­کنندگان در کارگاه­های آموزشی و به منظور تسهیل حضور همکاران بیشتری از حرفه، مرکز زندگی در نظر گرفته است تسهیلات زیر را برای شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی زمستان ۱۳۹۳ اعمال نماید.

  1. به دلیل جایگاه رفیع فعالان عرصه آموزش، مشاوران شاغل در وزارت آموزش و پرورش  می­توانند در دو کارگاه تخصصی از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار شوند.
  2. برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.
  3.   چنانچه فردی تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه داشته باشد به ازای کارگاه­های دوم به بعد ۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.
  4. روانشناسان و مشاوران معرفی شده از کلیه ارگان­ها  و سازمان­ها، در صورتی که حداقل ۵ نفر باشند، به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

تبصره: استفاده از تسهیلات بند ۲ و ۳ به صورت همزمان بلامانع است.

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
تاریخ برگزاری چهارشنبه 18 فروردین 1395 10 جلسه 4ساعته و 2 جلسه 5 ساعته- جمعا 50 ساعت- چهارشنبه ها از ساعت 13 الی 17 - پیش ثبت نام با واریز یک پنجم(180 هزار تومان) هزینه کل دوره(900 هزار تومان)- با ظرفیت محدود پرداخت شهریه در سه قسط امکان پذیر است: ق...
جمعه 04 آذر 1394
تاریخ برگزاری بعد از مرداد 1395 10 جلسه 4ساعته و 2 جلسه 5 ساعته- جمعا 50 ساعت- چهارشنبه ها از ساعت 13 الی 17 - پیش ثبت نام با واریز یک پنجم(180 هزار تومان) هزینه کل دوره(900 هزار تومان)- با ظرفیت محدود پرداخت شهریه در سه قسط امکان پذیر است: قسط اول ...
دوشنبه 11 فروردین 1395
تاریخ برگزاری چهارشنبه ها از ساعت 8 صبح الی 1 ظهر شروع کلاس ها از اواخر مرداد ماه 1395 8 جلسه 5 ساعته جمعا 40 ساعت با ظرفیت محدود پرداخت شهریه در سه قسط امکان پذیر است ضمنا دانشجویان از تخفیف 10 درصدی برخوردارند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان...
شنبه 30 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری یکشنبه ها- شروع دوره اواسط تیر ماه 95- از ساعت 8.30 الی 16.30 1395 9 جلسه 8ساعته جمعا 72 ساعت ظرفیت محدود هزینه دوره: هر یک ساعت 18 هزار تومان برای دانشجویان با تخفیف ده درصدی: هر یک ساعت 16 هزار تومان-
سه شنبه 10 اردیبهشت 1395
زمان برگزاری پنجشنبه ها از ساعت 14 الی 18. شروع از نیمه دوم تیر ماه 1395 -ثبت نام برای بخش اول دوره جامع (80 ساعت) با ظرفیت محدود. هزینه: هر ساعت 25 هزار تومان. پرداخت در سه قسط امکان پذیر است. تخفیف ها: برای دانشجویان و پرداخت کامل در ابتدای دوره
سه شنبه 10 اردیبهشت 1395
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک

لطفا به شماره تلفن همراه مرکز زندگی  (۰۹۱۰۹۱۸۷۰۲۸) پیامکی با محتوای زیر را ارسال فرمایید:

درخواست ارسال پیامک کارگاه های تخصصی ، نام و نام خانوادگی

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری 20 تیر ماه 1395- یکشنبه ساعت 9 صبح الی 1 ظهر-با ظرفیت محدود
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری 24 مرداد ماه 1395-یکشنبه ساعت 9 صبح الی 13-با ظرفیت محدود
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری 28 تیر ماه 1395-دوشنبه ساعت 9 الی 13- با ظرفیت محدود
یک شنیه 22 خرداد 1395