جمعه, 10 بهمن, 1393
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۳ الی ۷ بعد از ظهر
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۳ الی ۷
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۳ ساعت ۳ الی ۷ بعد از ظهر
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری چهارشنبه ۶ اسفند ساعت ۳ الی ۷ بعد از ظهر
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۳ ساعت ۳ الی ۷ بعد از ظهر
پنج شنبه 22 بهمن 1393
تاریخ برگزاری: یکشنبه ۱۷ اسفند از ساعت ۳ الی ۷ بعد از ظهر
پنج شنبه 22 بهمن 1393
  
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
09
10 کاری که والدین کاربلد انجام می‌دهند.
چکیده: 10 کاری که والدین کاربلد انجام می‌دهند. دکتر اریکا ریشر مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. در کارگاه‌های فرزندپروری، یکی از محبوب‌ترین برگه‌هایی که به والدین می‌دهم خلاصه‌ای یک‌صفحه‌ای درباره بهترین راهکارهای فرزندپروری است. این برگه خلا... ادامه »
21
در آغوش کشیدن اهریمنان ذهن: درآمدی بر درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
چکیده: در آغوش کشیدن اهریمنان ذهن: درآمدی بر درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد راس هریس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) یکی از رفتاردرمانی‌های مبتنی بر توجه آگاهی (mindfulness) است که اثربخشی آن برای درمان طیف گسترده‌ای از وضعیت‌های بالینی معلوم شده اس... ادامه »
13
سبک‌های فرزندپروری
چکیده: سبک‌های فرزندپروری دکتر راجر مک اینتایر مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. والدین معمولاً از من می‌پرسند: وقتی بچه‌های من کارهای غلط زیادی انجام می‌دهند چطور می‌توانم به‌جا و به‌موقع آن‌ها را تشویق و ستایش کنم؟ برایم سخت است که برای آن... ادامه »
13
پنج قدم برای آنکه در هر چیزی موفق بشویم
چکیده: دکتر رونالد ریجیو مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. برای موفقیت در یادگیری یک مهارت، ایجاد روابط سالم و پاداش بخش یا موفقیت در شغل راه‌های مطمئنی وجود دارد و بهتر است که آ‌ن‌ها را بدانیم و به کار ببریم. البته استعداد، شانس و فرصت در موفقیت نقش دارد اما اگر از این اصول ا... ادامه »
27
حق با منه، تو اشتباه می‌کنی
چکیده: حق با منه، تو اشتباه می‌کنی جیووان کراسکو ترجمه و تلخیص: علی فیضی حق با منه، تو اشتباه می‌کنی ! این جمله خیلی قدیمی است و در تاریخ دعواهای ارتباطی بیشتر از بقیه جملات رواج دارد. مثل همه‌چیزهای رایج دیگر ما آن را مسلم می‌دانیم و یادمان می‌رود که چه تأثیری رویمان دارد. وقتی زوج‌ها برای درمان می‌آیند، هرک... ادامه »
07
مقدمه ای بر درمان فراتشخیصی برای اختلالهای هیجانی (بخش دوم)
چکیده: مقدمه ای بر درمان فراتشخیصی برای اختلالهای هیجانی  (بخش دوم) ترجمه از دکتر ابوالفضل محمدی (روانشناس بالینی) این مطالب ترجمه بخش هایی از کتاب درمانگرِ پروتکل یکپارچه برای درمان فراتشخیصی اختلالهای هیجانی اثر بارلو و همکاران است. توصیف مدول های درمانی بر اساس پنج مهارت اصلی که در بالا توصیف شد، UP شامل پنج مدول درمانی اصلی است که ... ادامه »
13
گیر افتاده اما درهم نشکسته! (بخش دوم)
چکیده: دکتر راس هریس مترجم: علی فیضی شش فرایند آسیب‌زای اصلی آمیختگی شناختی و اجتناب تجربه‌ای باهم دیگر منجر به شش فرایند آسیب‌زای اصلی می‌شود. می‌توانید آن‌ها را روی برعکس شش فرایند درمانی مرکزی بدانید. همچنان که هر فرایند را ازنظر می‌گذرانیم از افسردگی بالینی برای ارائه مثال استفاده خواهم کرد. آمیختگی ه... ادامه »
25
چطور از توانایی‌های خود استفاده کنیم؟ (بخش اول)
چکیده: دکتر طیاب رشید مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. 1. کنجکاوی {علاقه، نوجویی، گشودگی نسبت به تجربه}: کنجکاوی علاقه‌مندی به همه تجربه‌های مداوم است که شامل شناسایی و پیگیری فرصت‌های چالش‌برانگیز و جستجوی دانش تازه است. کنجکاوی را می‌توان به سه طبقه تقسیم کرد: علاقه&zw... ادامه »
07
آشنایی با توانمندی کنجکاوی
چکیده: آشنایی با توانمندی کنجکاوی نویسنده: دکتر بن دین مترجم: علی فیضی دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی این مقاله به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. این مجموعه نوشته ها سرآغازی هستند برای آشنایی با 24 توانمندی منش -نظیر خردمندی، صداقت، معنویت، مهربانی، قدردانی، کنجکاوی و خلاقیت. به گفته دکتر مارتین سلیگم... ادامه »
17
عشق و اتفاقات مثبت
چکیده: مارتین سلیگمن مترجم: علی فیضی  این مقاله به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. رویکردی تازه درباره ازدواج پژوهی   شلی که استادیار روانشناسی در دانشگاه UCLA است درباره روانشناسی مثبت عشق و ازدواج پژوهش می کند. بسیاری از روانشناسانی که درباره این موضوع تحقیق می کنند موضوع کارشان بیشتر تعارض و ناسازگاری زوجین است... ادامه »
صفحه 1 از 11اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

تسهیلات مرکز زندگی برای توسعه­ی آموزش حرفه­ای روانشناسان و مشاوران

به لطف خدا و پشتیبانی متخصصان توانمند و نام­آور و در سایه استقبال در خور توجه دانشجویان و دانش­آموختگان روانشناسی کشور، گام های سودمندی را در آموزش حرفه­ای روانشناسی برداشته است.

با توجه به درخواست شرکت­کنندگان در کارگاه­های آموزشی و به منظور تسهیل حضور همکاران بیشتری از حرفه، مرکز زندگی در نظر گرفته است تسهیلات زیر را برای شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی زمستان ۱۳۹۳ اعمال نماید.

  1. به دلیل جایگاه رفیع فعالان عرصه آموزش، مشاوران شاغل در وزارت آموزش و پرورش  می­توانند در دو کارگاه تخصصی از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار شوند.

  2. برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

  3.   چنانچه فردی تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه داشته باشد به ازای کارگاه­های دوم به بعد ۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

  4. روانشناسان و مشاوران معرفی شده از کلیه ارگان­ها  و سازمان­ها، در صورتی که حداقل ۵ نفر باشند، به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

تبصره: استفاده از تسهیلات بند ۲ و ۳ به صورت همزمان بلامانع است.

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: چهارشنبه ۲۹ بهمن، دارای مجوز از سازمان نظام
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۳، دارای مجوز از سازمان نظام
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۳، دارای مجوز از سازمان نظام
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴ و ۱۵ اسفند ۹۳، دارای مجوز از سازمان نظام
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری ۷ و ۸ اسفند ماه، دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی
جمعه 23 بهمن 1393
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک

لطفا به شماره تلفن همراه مرکز زندگی  (۰۹۱۰۹۱۸۷۰۲۸) پیامکی با محتوای زیر را ارسال فرمایید:

درخواست ارسال پیامک کارگاه های تخصصی ، نام و نام خانوادگی