يکشنبه, 30 آذر, 1393
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی کمینه
گروه
تاریخ برگزار ی: چهارشنبه، ۱۰ دی ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه، ۱۱ دی ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: جمعه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری چهارشنبه و پنجشنبه ۱۷ و ۱۸ دی ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: چهارشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ دی ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: چهارشنبه اول بهمن ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه و جمعه ۲ و ۳ بهمن ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۳
جمعه 19 آذر 1393
تاریخ برگزاری: به محض تکمیل ظرفیت
جمعه 19 آذر 1393
  
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

تسهیلات مرکز زندگی برای توسعه­ی آموزش حرفه­ای روانشناسان و مشاوران

به لطف خدا و پشتیبانی متخصصان توانمند و نام­آور و در سایه استقبال در خور توجه دانشجویان و دانش­آموختگان روانشناسی کشور، گام های سودمندی را در آموزش حرفه­ای روانشناسی برداشته است.

با توجه به درخواست شرکت­کنندگان در کارگاه­های آموزشی و به منظور تسهیل حضور همکاران بیشتری از حرفه، مرکز زندگی در نظر گرفته است تسهیلات زیر را برای شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی زمستان ۱۳۹۳ اعمال نماید.

  1. به دلیل جایگاه رفیع فعالان عرصه آموزش، مشاوران شاغل در وزارت آموزش و پرورش  می­توانند در دو کارگاه تخصصی از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار شوند.

  2. برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

  3.   چنانچه فردی تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه داشته باشد به ازای کارگاه­های دوم به بعد ۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

  4. روانشناسان و مشاوران معرفی شده از کلیه ارگان­ها  و سازمان­ها، در صورتی که حداقل ۵ نفر باشند، به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

تبصره: استفاده از تسهیلات بند ۲ و ۳ به صورت همزمان بلامانع است.

  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک

لطفا به شماره تلفن همراه مرکز زندگی  (۰۹۱۰۹۱۸۷۰۲۸) پیامکی با محتوای زیر را ارسال فرمایید:

درخواست ارسال پیامک کارگاه های تخصصی ، نام و نام خانوادگی

  
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
28
آشنایی با درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
چکیده:   بخش مطالعه متخصصان سایت مشاوره زندگی با این هدف به وجود آمده است که با فراهم کردن مطالبی مفید و نو (حداقل برای جامعه  روانشناسی ایران)  یاری بخش آشنایی هرچه بیشتر متخصصان  با حال و هوای معاصر دنیای روانشناسی بالینی شود. البته در راه نیل به این هدف تمرکز گردآورندگان مطالب بر درمان­های شناختی رفتاری مخصوصاً درمان‌های موج س... ادامه »
13
پیشگیری از پشیمانی
چکیده: پیشگیری از پشیمانی دکتر استیون استوسنی مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. بعد از بیست‌وپنج سال کار بالینی و پژوهش با خانواده‌های به‌شدت پریشان‌حال به این نتیجه رسیده‌ام که کسب‌وکار من جلوگیری از پشیمانی است. هر درمانگری که با سالمندان کارکرده ب... ادامه »
07
مقدمه ای بر درمان فراتشخیصی برای اختلالهای هیجانی (بخش دوم)
چکیده: مقدمه ای بر درمان فراتشخیصی برای اختلالهای هیجانی  (بخش دوم) ترجمه از دکتر ابوالفضل محمدی (روانشناس بالینی) این مطالب ترجمه بخش هایی از کتاب درمانگرِ پروتکل یکپارچه برای درمان فراتشخیصی اختلالهای هیجانی اثر بارلو و همکاران است. توصیف مدول های درمانی بر اساس پنج مهارت اصلی که در بالا توصیف شد، UP شامل پنج مدول درمانی اصلی است که ... ادامه »
11
منفی بافی؟ حتی فکرش را هم نکنید!
چکیده: منفی بافی؟ حتی فکرش را هم نکنید! دکتر کاتلین مک گوان مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. شما با تمرین کردن می‌توانید متوجه افکار منفی و مکرر خود بشوید و مانع شوید که شما را از پا دربیاورند. زندگی خیلی بهتر می‌شد اگر کنترل کاملی روی افکار خود داشتیم مخصوصاً اگر این افکار هیج... ادامه »
18
انتخاب و شادمانی
چکیده: انتخاب و شادمانی دکتر بری شوارتز مترجم: علی فیضی این مطلب به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. توضیح نویسنده: هرساله فارغ‌التحصیلان کالج اسوارثمور عضوی از هیئت‌علمی دانشگاه را انتخاب می‌کنند تا در جشن فارغ‌التحصیلی برایشان سخنرانی کند و آنچه را که "آخرین مجموعه" نامیده می‌شود را به ایشان ا... ادامه »
18
سه نظریه سنتی درباره شادمانی
چکیده: مارتین سلیگمن و اد روزمن مترجم علی فیضی این مطلب به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. از دیدگاه ما سه نظریه سنتی درباره شادمانی وجود دارد. به هر کدام اعتقاد داشته باشید، مسیر زندگی، فرزند پروری یا حتی رأی‌دهی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. نظریه لذت گرایی   اولین نظریه لذت گرایی است. در همه انواع این نظر... ادامه »
21
سلامت مثبت‌ چیست؟
چکیده: سلامت مثبت‌ چیست؟ مارتین سلیگمن مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. حوزه پزشکی مدت‌زمان بسیاری است که روی پیشگیری، تشخیص، درمان و علاج بیماری تمرکز کرده؛ اما سلامت چیزی بیشتر از نبود بیماری است. مفهوم سلامت مثبت‌ رویکردی ابتکاری به سلامت و بهزیستی است که روی ارتقای وی... ادامه »
14
سوءتفاهم‌هایی درباره یافته‌های روانشناسی مثبت نگر
چکیده: سوءتفاهم‌هایی درباره یافته‌های روانشناسی مثبت نگر رابرت بیسواس دینر مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی زندگی ترجمه‌شده است. روانشناسی در کل و روانشناسی مثبت نگر تفاوت های ویژه ای با دیگر علوم دارد. . به خاطر آنکه هر انسانی به‌طور اختصاصی و ویژه‌ای با مفاهیم روانشناختی از قبیل هیجان&zw... ادامه »
21
گفتگوی آرون بک و مارتین سلیگمن درباره ذهن آدمی
چکیده: گفتگوی آرون بک و مارتین سلیگمن درباره ذهن آدمی مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. چهار سال است که دو تن از باهوش‌ترین افراد که هردوی آن‌ها درزمینهٔ کاری خود پیشرویانی بزرگ و محترم هستند هرماه با یکدیگر ملاقات کرده و درباره کار و زندگی خود و کتاب‌هایی که خوانده‌اند ب... ادامه »
10
آشنایی با توانمندی راستی و صداقت
چکیده: تعریف راستی و صداقت پترسون و سلیگمن راستی و صداقت را این‌طور تعریف کرده‌اند:  الگوی منظمی از رفتار که با ارزش‌های مطلوب فرد سازگار است (انجام آنچه که خود به دیگران توصیه می‌کنید)  تأیید و تصدیق آشکار باورهای اخلاقی، حتی اگر آن باورها در بین عامه مردم محبوب نباشد (شجاعت پیش‌نیاز راستی و صداقت است).  رفتار مراقبت... ادامه »
21
روانشناسی سلامت چیست؟
چکیده: روانشناسی سلامت چیست؟ کندرا چری مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. سلامت و بیماری تحت تأثیر عوامل زیادی است. باوجوداینکه بیماری‌های ارثی و واگیردار مشترک هستند اما عوامل رفتاری و روان‌شناختی زیادی وجود دارد که بر بهزیستی جسمی و بسیاری از شرایط پزشکی اثر می‌گذارد. روا... ادامه »
11
پنج کلید عشق‌ورزی هشیارانه: آیا می‌توانید تفاوت رابطه خوب با بد را بگویید؟
چکیده: پنج کلید عشق‌ورزی هشیارانه: آیا می‌توانید تفاوت رابطه خوب با بد را بگویید؟ دکتر مارگارت فلستد مترجم: علی فیضی   این متن به سفارش مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی زندگی ترجمه‌شده است. روانشناسی به نام دیوید ریکو در کتابش با عنوان: چگونه در روابط خود بالغانه رفتار کنیم درباره پنج مفهومی صحبت می‌کند که استفاده از آن ه... ادامه »
13
هشت خصوصیت مشترک موفق‌ترین افراد دنیا
چکیده: اریک بارکر ترجمه و تلخیص: علی فیضی این مطلب به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. سرشان شلوغ شلوغ است! نتیجه پژوهشی که عادت‌های کاری 150 تن از بزرگ‌ترین دانشمندان، نویسندگان و هنرمندان دنیا را سنجیده است به این نتیجه رسیده که خصوصیت مشترک همه این افراد کار کردن بسیار زیاد است. ویکتور پریچت نویسنده بز... ادامه »
13
گیر افتاده اما درهم نشکسته! (بخش دوم)
چکیده: دکتر راس هریس مترجم: علی فیضی شش فرایند آسیب‌زای اصلی آمیختگی شناختی و اجتناب تجربه‌ای باهم دیگر منجر به شش فرایند آسیب‌زای اصلی می‌شود. می‌توانید آن‌ها را روی برعکس شش فرایند درمانی مرکزی بدانید. همچنان که هر فرایند را ازنظر می‌گذرانیم از افسردگی بالینی برای ارائه مثال استفاده خواهم کرد. آمیختگی ه... ادامه »
11
پایداری در لحظات سخت زندگی
چکیده: پایداری در لحظات سخت زندگی دکتر تاریل ون دانگران مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی زندگی ترجمه شده است. فرایند زندگی لحظات معنی داری پیچیده‌ای به بار می آورد: لذت عمیق تماس با شریک عاطفی، در بعدازظهری تابستانی به تماشای غروب آفتاب نشستن یا شوق دوستی جدید پیدا کردن. بااین‌حال زندگی پر از ل... ادامه »
صفحه 1 از 6اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  بعدی   آخر